День міста 2018 та Фото-галерея свята

Цими вихідними наш квітуючий, чарівний Овруч відзначив свою 1072 річницю. Свято розпочалось з відкриття центрального парку після реконструкції в якому були відремонтовані всі доріжки та реконструйовано фонтан. Біля пам’ятника покровителя міста – Святого Макарія пройшов молебень за добробут міста і його жителів.
На площі Свободи відбулось урочисте відкриття свята. Привітати містян приїхали друзі нашого міста – Народні депутати України Володимир Арешонков та Сергій Пашинський, заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, делегації багатьох міст Житомирської, Київської областей, представники різних підприємств, установ організацій міста Києва, Житомира, гості з Німеччини, депутати обласної ради.
45 підприємств, установ, організацій громади мали нагоду пройти святковою ходою центральною вулицею міста. Комунальні підприємства, силові структури та прикордонники мали змогу показати свою техніку, завдяки якій значно полегшило працю працівників.
Вже вдруге в місті проводився конкурс «Людина року». Цьогоріч переможців визнано в 10-ти номінаціях: «Працівник року» – Бірківський Ю.І., водій ДП ПМК – 157 ВАТ «Житомирводбуд»; «Фізична культура і спорт» – Мудрицька А.М., заступник директора ДЮСШ; «Працівник року у комунальній сфері» – Германчук В.М. «Працівник освіти» – Климович М.І., директор Овруцької зразкової Малої академії народних мистецтв та ремесел; «Молодь Овруччини» – Омелянчук Л.А., ЦРБ ім.. А.С. Малишка; «Оборона, правопорядок, захист, порятунок» – Корнійчук С.Ф., учасник бойових дій, «Соціальний працівник» – Долінчук Н.М., начальник відділу соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи УПСЗН; «Діяч культури та мистецтва» – Деменчук Г.Н., Шоломківський будинок культури, «Громадський діяч» – Савченко В.М. Кожен нагороджений отримав пам’ятну іменну статуетку «Людина року», відповідний диплом та грошову винагороду. Кращі працівники Овруцької громади також не були осторонь та отримали подяки й грамоти.
Парад молодих мам втретє радував своєю яскравістю, різноманітністю та екстравагантністю присутніх. Кожна родина обіграла дитячий візочок та майстерню, що вкотре доводить – наш Овруч місто найкреативніших та сміливіших!!!
В центральному парку в рамках проекту «Фольк-мода» відбувся обряд завивання молодої за давнім поліським обрядом «Від давнини до сьогодення». Варто зазначити, що проект започаткований минуло річ, визвав не абиякий інтерес як серед містян так і серед гостей нашого древнього міста. Майорів центральний парк виступами аматорських колективів з різних міст Житомирщини, Рівненщини та Київщини, виставка народних умільців «Овруч – місто майстрів», майстер-класи з малювання, вишиванки, паперопластики, різьбярства вгамували різні смаки присутніх. Вихованцями закладів шкільної та позашкільної освіти були виготовлені фото-зони, біля яких можна було відчути себе янголом, кокетливою ученицею, зіркою дискотеки та інші перевтілення.
Міський голова разом з пані Картопелькою відкрили ІІІ фестиваль «Поліська пані картопелька» . Цьогоріч на фестивалі було облаштовано 117 обійсть: школи, садочки, заклади охорони здоров’я, підприємства, установи, організації, кафе, гості із Закарпатської, Ровенської, Івано-Франківської області, м. Житомира, Коростеня, Коростишева, Азербайджану, Турції та інші, які гарно та святково прикрасили свої обійстя. В рамках свята оголошено 2 конкурси: «Чудова садиба», в якому І місце посіли – Управління АПК Овруцької РДА (приз 7000 грн.), ІІ місце (5000 грн.) – КНМ «Овруцький ЦПМСД», ІІІ місце (3000 грн.) – ТОВ ВП «Полісся».
Напередодні Дня народження міста проходили конкурси малюнку «Рідне місто моє», конкурс на кращий твір, поему, вірш «Історії древнього Овруча» та пісню про Овруччину, «Кращий благоустрій багатоквартирного будинку», переможців яких було визначено та нагороджено напередодні свята.
30 вересня продовжилося свято на центральному стадіоні. Відбулись богатирські ігри між командами Овруча, Олевська та Лугин. Учасники продемонстрували свої силові вміння. Кращими стали команда з м. Олевськ, друге місце посіли овручани, третє – команда з Лугин. Пройшли спортивні змагання з шахів, шашок, міні –футболу.
Глядачі стадіону із захватом зустріли Національну збірну України серед ветеранів, які вперше завітали до Овруча та грали з командою ветеранів м. Овруч. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь гостей.
За побажаннями багатьох мешканців відбувся фестиваль фарб «Холлі-Фест», який розмалював всіх присутніх різними фарбами й дозволив дорослим поринути у дитинство.
Від імені міського голови Івана Коруда, депутатів міської ради, членів виконкому висловлюємо слова щирої вдячності всім хто допомагав в організації та проведенні свята: Генеральному спонсору свята – Народному депутату України Володимиру Арешонкову, керівникам підприємств, установ та організацій міста і району: В.П. Куліш – «Овруцький хлібозавод», О.І. Шевчуку , В.М. Павлущенку – управлінню агропромислового розвитку, ПП Васькевичу С.М., Павлушенку О.Д. – В.П. – ПрАТ «Товкачівський ГЗК», ПП Залізку А.І, Ярмолюку Р. Родині Заровних, гуманітарному відділу, районному будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості, малій академії народних мистецтв та ремесел, музичній та художній школам, районній бібліотеці для дітей, районній бібліотеці для дорослих, керівникам та колективам шкіл і садочків громади, ДЮСШ, КНП «Овруцька міська лікарня», КНП «Овруцький ЦПМСД», Коновальчук В.М., Бирковській А.О., Тростенюк Г.В., Мартиновій Н.І., Лукашенко Л.І., керівникам Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Фещенку В.О., Калістратовій С.В. комунальним підприємствам міста та іншим.
З нетерпінням чекаємо всіх на 1073 – й річниці з першої писемної згадки про наш Древній, але такий молодий та ошатний Овруч.


Источник: http://ovruch.in.ua/2018/10/01/foto-galereya-dnya-mista-2018/

  • 01.10.2018
  • 26 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*