• Главная
  • Міська рада
  • Райцентр Житомирської області зайняв другу позицію у ТОП-20 міст, де найбільший відсоток жителів уклали декларації з лікарями

Райцентр Житомирської області зайняв другу позицію у ТОП-20 міст, де найбільший відсоток жителів уклали декларації з лікарями

Національна служба здоров’я України назвала ТОП-20 міст, де найбільший відсоток жителів підписали декларації з лікарями. У двадцятку потрапив Житомир та ще два міста обласного значення.
Про це 5 жовтня повідомив прес-центр управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації з посиланням на «Звіт Національної служби здоров’я України про виконання договорівпро медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантійза 3 квартал 2018 року».
Зокрема, на першому місці — Червоноград Львівської області. Тут декларації підписали 59 186 людей. Це 73% від усієї кількості жителів.
На другому місці — Овруч Житомирської області: 38 000 людей, тобто 68%.
Третє місце у Вінниці, де 243 492 людини визначилися із лікарями. Це 65% від загальної кількості жителів.
Четверту сходинку посів Покровськ, що на Донеччині. Із майже 75 000 жителів, 65% підписали декларації з лікарями.
П’яте місце у Новограда-Волинського Житомирської області: 35 182 декларації, або 63% від загальної кількості жителів.
Також до двадцятки увійшли Нікополь Дніпропетровської області, Первомайськ Миколаївської області, Новомосковськ Дніпропетровської області, Львів, Житомир, Коломия Івано-Франківської області, Мукачеве Закарпатської області, Кіцмань Чернівецької області, Тернопіль, Краматорськ Донецької області, Торецьк Донецької області, Хмельницький, Слов’янськ Донецької області, Хотин Чернівецької, Костянтинівка Донецької області.
Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській облдержадміністрації повідомляли, що станом на 10 вересня 2018 року 620 тисяч 688 пацієнтів вже обрали свого лікаря, а це більше 50% від всього населення області.

Источник: http://ovruch.in.ua/2018/10/05/rajtsentr-zhytomyrskoyi-oblasti-zajnyav-drugu-pozytsiyu-u-top-20-mist-de-najbilshyj-vidsotok-zhyteliv-uklaly-deklaratsiyi-z-likaryamy/

  • 05.10.2018
  • 35 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*