• Главная
  • Міська рада
  • Рішення №334 виконкому міської ради “Про розгляд звернення ФО-П Куприянчука О.М. на розміщення атракціонів та торгівельних точок”

Рішення №334 виконкому міської ради “Про розгляд звернення ФО-П Куприянчука О.М. на розміщення атракціонів та торгівельних точок”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  25.09.2018 року            № 334

Про розгляд звернення ФО-П Куприянчука О.М.

на розміщення атракціонів та торгівельних точок

Розглянувши звернення та відповідні документи ФО-П Куприянчука О.М. про надання згоди на розміщення атракціонів та торгівельних точок під час святкування 1072 річниця Дня міста, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати згоду фізичній особі – Куприянчуку Олегу Миколайовичу на розміщення атракціонів та торгівельних точок на 29 вересня 2018 року на центральному стадіоні м. Овруч.
  2. Зобов’язати ФО-П Куприянчука О.М.:

2.1.       Дотримуватися правил громадського порядку, нормативно – правових актів з охорони праці, санітарних правил та інших вимог чинного законодавства.

2.2.       Заключити договір з КП «Овруч» Овруцької міської ради (Сергійчук О.А.) на вивіз сміття.

Міський голова                                                                                    І.Я.Коруд

Источник: http://ovruch.in.ua/2018/09/28/rishennya-334-vykonkomu-miskoyi-rady-pro-rozglyad-zvernennya-fo-p-kupryyanchuka-o-m-na-rozmishhennya-atraktsioniv-ta-torgivelnyh-tochok/

  • 28.09.2018
  • 26 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*