• Главная
  • Міська рада
  • Стартувала благодійна акція «Нащадків древніх рід» в рамках проекту «Фолк – мода. Від давнини до сучасності».

Стартувала благодійна акція «Нащадків древніх рід» в рамках проекту «Фолк – мода. Від давнини до сучасності».

Метою акції є створення рівних умов для діток з обмеженими можливостями для адаптації у суспільному просторі шляхом встановлення інклюзивного дитячого майданчика в центральному парку м. Овруч Житомирської області.

За допомогою популяризації і реанімації культурних традицій Поліського регіону, пропагандою розвитку української культури, сімейних цінностей, як основи особистісного виховання кожного українця планується провести ряд заходів із залучення коштів для придбання інклюзивного майданчика.

В рамках реалізації акції вже відбулася перша етно – сесія, до якої долучилися працівники виконавчого комітету міської ради, бібліотеки, громадськості.

Хочеться висловити слова щирої вдячності професійному фотографу Ірині Кудін за проведення благодійної зйомки та Анатолію Барановському с. Гошів  за наданий арт – простір для реалізації заходу.

Дана акція буде продовжувати свій формат, бажаючі можуть долучатися – в центральному парку при святкуванні Дня міста, де відбудеться «Фолк – дефіле», а підведемо підсумки Гала – концертом про  проведення якого буде додатково повідомлено.

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2018/09/28/startuvala-blagodijna-aktsiya-nashhadkiv-drevnih-rid-v-ramkah-proektu-folk-moda-vid-davnyny-do-suchasnosti/

  • 28.09.2018
  • 29 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*