День рятівника в Овруцькій міській ОТГ

17 вересня – професійне свято рятувальників. Людей, які вдень і вночі готові прийти на допомогу, рятувати життя, здоров’я та майно людей. Рятівник – надзвичайно важлива, життєво необхідна та шанована суспільством професія.
За професійну ліквідацію масштабних лісових пожеж, самовіддану боротьбу з вогняною стихією та з нагоди професійного свята Овруцький міський голова Іван Коруд нагородив особовий склад (48 рятувальників) Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області та 12 Державної пожежно-рятувальної частини міста Овруч Грамотами Овруцької міської ради. У вітальному слові міський голова подякував рятувальникам за злагоджені та висококваліфіковані дії під час ліквідації масштабних лісових пожеж, що охопили Овруччину навесні. Він зазначив, що саме завдяки високій професійній майстерності пожежників і рятувальників вдалося уникнути людських жертв, подальшого поширення вогню та повного знищення сіл.
У святковий день Овруцький міський голова побажав рятувальникам міцного здоров’я, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.
“Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів!” – привітав рятувальників Іван Коруд.

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/09/17/den-ryativnyka-v-ovrutskij-miskij-otg/

  • 17.09.2020
  • 7 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*