День захисника України в Овруцькій міській ОТГ

Наша рідна земля потопає в сльозах від горя, від болю втрат у зоні АТО/ООС. Вже шостий рік кращі сини і доньки, вірні соколи України, а серед них і наші земляки, боронять суверенітет, незалежність і соборність рідної держави. Вклоняємось доземно батькам і матерям Героїв. Повертайтеся живими до рідного дому.
Сьогодні на площі Свободи міста Овруч, поруч зі стелою “І мертвим, і живим захисникам України в російсько-українській війні…”, яку було відкрито напередодні, відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Учасників бойових дій, ветеранів, учасників АТО та всіх присутніх привітали зі святами Овруцький міський голова Іван Коруд, військовий комісар Овруцького об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Шкут, волонтер, керівник клубу “Пошук” Яків Грищук і настоятель церкви Святого Макарія УПЦ отець Олександр. Загиблих земляків-Героїв на неоголошеній російсько-українській війні вшанували хвилиною мовчання.
Міський голова Іван Коруд і голова ветеранської організації Олександр Лукіша вшанували захисників України та поклали квіти до пам’ятних знаків по місту.

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/10/14/den-zahysnyka-ukrayiny-v-ovrutskij-miskij-otg/

  • 14.10.2020
  • 63 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*