• Главная
  • Міська рада
  • До Дня міста 2020 Овруцька центральна бібліотека презентує огляд краєзнавчої літератури “В книгах – біографія рідного міста”

До Дня міста 2020 Овруцька центральна бібліотека презентує огляд краєзнавчої літератури “В книгах – біографія рідного міста”

У житті кожного з нас буває багато свят, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Це день, який об’єднує тих, кому дороге наше місто, день, коли кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. У житті нашого міста багато яскравих і давніх сторінок історії, з Овручем пов’язані імена відомих державних діячів, вчених, митців, літераторів, спортсменів, лікарів.
Овруцька центральна бібліотека представляє вашій увазі віртуальний огляд краєзнавчої літератури “В книгах – біографія рідного міста”.

https://youtu.be/91Jzcko13ZU

 

 

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/09/15/do-dnya-mista-2020-ovrutska-tsentralna-biblioteka-prezentuye-oglyad-krayeznavchoyi-literatury-v-knygah-biografiya-ridnogo-mista/

  • 15.09.2020
  • 24 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*