- Главная
- Міська рада
- КНП "Овруцька міська лікарня" проводить опитування
КНП "Овруцька міська лікарня" проводить опитування
<h4><a href="https://rada.info/upload/users_files/04053370/a5143ca6c60f5e54a40fd515a89fddf6.jpg"><img alt="" src="https://rada.info/upload/users_files/04053370/a5143ca6c60f5e54a40fd515a89fddf6.jpg" style="width: 400px; height: 566px;" /></a></h4>
<p> </p>
<p>Уявіть собі ситуацію. Людині стало зле просто на вулиці. Вона втратила свідомість або не може пояснити, хто вона, де проживає, які має захворювання чи які ліки приймає.</p>
<p>Поруч небайдужі люди. Вони хочуть допомогти, але не знають, кому телефонувати, чи є у людини серйозні хронічні захворювання, алергії, цукровий діабет, епілепсія або інші стани, які можуть бути критично важливими для надання допомоги.</p>
<p>А тепер уявіть, що на руці такої людини є невеликий браслет із QR-кодом.</p>
<p>Достатньо відсканувати його телефоном, щоб отримати доступ до важливої інформації: контактів рідних або опікунів, відомостей про стан здоров’я, алергічні реакції, життєво необхідні ліки, групу крові (за наявності підтверджених даних), а також можливість швидко зв’язатися з близькими чи викликати екстрену медичну допомогу.</p>
<p>Така система вже використовується у різних країнах світу для людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пацієнтів із хронічними захворюваннями, дітей та всіх, хто може потребувати швидкої допомоги у непередбачуваній ситуації.</p>
<p>Ми розглядаємо можливість реалізації в нашій громаді проєкту «Маячок» — системи безпечної ідентифікації, яка могла б допомогти медикам, соціальним працівникам, поліцейським та просто небайдужим людям швидше реагувати у критичних ситуаціях.</p>
<p>Наразі це лише ідея, яку ми вивчаємо та обговорюємо.</p>
<p>Тому нам дуже цікава ваша думка.</p>
<p><img alt="❓" height="16" referrerpolicy="origin-when-cross-origin" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png" width="16" /> Чи була б вам цікава така ініціатива?</p>
<p><img alt="❓" height="16" referrerpolicy="origin-when-cross-origin" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png" width="16" /> Для кого, на вашу думку, вона була б найбільш корисною?</p>
<p><img alt="❓" height="16" referrerpolicy="origin-when-cross-origin" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png" width="16" /> Чи погодилися б ви або ваші рідні користуватися таким браслетом?</p>
<p>Будемо вдячні за ваші думки, пропозиції та зауваження в коментарях.</p>
<p><a href="https://www.facebook.com/KnpOvr?__cft__[0]=AZbtn5ZowJUS6KpeBYptQeSzrqXzZ4d8sQ_f8mDARvsS6aRMxF23QnMQki9aCNR84dSDYq36-QxBmSJWYb0dwZ4N9_vLY62gjgcfR4DTKOV91CXTlsQEa7J7ZI2eSn5K90IXj1b9DXAPjnH4lj082bzmlCgQ0YcpCzuXQqMPVB998w&__tn__=-UC%2CP-y-R" role="link" tabindex="0"><b>КНП "Овруцька міська лікарня"</b></a></p>
- 22.06.2026
- 7 просмотров