Міська рада повідомляє

Розподілено капітальні видатки, розглянуто ряд інших питань

Активно попрацювали депутати у ході  роботи тридцять другої сесії міської  ради УІІ скликання, що відбулася 5 вересня  нинішнього року. На ній було прийнято  рішення з 85 розглянутих питань.

Насамперед було визнано  повноваження депутата Овруцької міської ради 7 скликання Кобилинського Юрія Володимировича, обраного від Овруцької   міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутати приступили до розгляду звернень громадян. По одному з них  була створена  тимчасова  комісія у справах учасників бойових дій,  ветеранів АТО (ООС) та їх сімей, по іншому – вирішено створити розпорядженням міського голови комісію із залученням фахових спеціалістів та представників громадськості з вивчення питання законності  розміщення майданчика по зберіганню та  переливанню  бітуму в житловій зоні міста, впливу  на навколишнє середовище та людину,

Внесено зміни  до бюджету 2019 року та до переліку капітальних видатків що проводитимуться в 2019 році. Зокрема, буде виділено 150 тис. грн як співфінансування  на придбання житла для  дітей-сиріт,  163 тис грн – додатково для реконструкції вуличного освітлення в Овручі, 537 590 грн – як 10-відсоткове співфінансування  реконструкції  каналізаційного колектора господарсько-побутових стічних вод міських очисних споруд, 1 млн 778 тис. грн. –  на капітальний ремонт  тротуару на вул. Героїв Майдану (від перехрестя з вул.. Т. Шевченка в напрямку вокзалу). Кошти виділяються також на капітальний ремонт внутрішніх туалетів  і систем каналізації у Кирданівській, Норинській,  Покалівській,  Великофоснянській, Шоломківській, Бондарівській  школах та Овруцькій гімназії. У кількох школах буде капітально відремонтовано окремі навчальні кабінети, у Норинському дитсадку – здійснений капремонт системи каналізації,  у міському дитсадку №6 – капремонт системи опалення. Виділяються гроші також на  капремонт покрівлі гімназії  та приміщення будинку культури у Великій Фосні а також на будівництво водозабірної артсвердловини  у Коптівщині,  реконструкцію вуличного освітлення на 10 вулицях та 3 провулках у Заріччі, капітальний ремонт вуличного освітлення у  Малій Чернігівці, виготовлення проектно-кошторисної документації на  капремонт вуличного освітлення у Раківщині, Великих Мошках,  Гуничах, Клинці,  Павловичах, Гошові, Потаповичах, а також на проведення деяких інших робіт.

З метою поліпшення якості стоматологічної допомоги населенню, раціонального використання бюджетних коштів надано дозвіл директору КНП «Овруцька міська лікарня» на створення госпрозрахункового (100 %) стоматологічного відділення з надання стоматологічної допомоги населенню.

На сесії затверджено  розпоряджень міського голови,  «Програму розвитку фізичної культури і спорту в Овруцькій міській раді на 2018 – 2020 роки» в новій редакції, регламент Центру надання адміністративних послуг виконкому міськради. Заслухано та взято до відома звіти про фінансовий стан за 8 місяців  поточного року  КНП «Овруцька міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», а також звіт начальника відділу  муніципальної інспекції  В.І. Башинського про  проведену роботу за перше півріччя.

Прийнято також ряд рішень у питаннях комунальної власності та земельних відносин.

 

Ірина  Дєдух,

секретар Овруцької міської ради.

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/09/18/miska-rada-povidomlyaye/

  • 18.09.2019
  • 57 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*