• Главная
  • Міська рада
  • Напередодні свята Дня медичного працівника Народний депутат України Володимир Арешонков у робочому порядку відвідав КНП «Овруцька міська лікарня» та КНП «Овруцький ЦПМСД».

Напередодні свята Дня медичного працівника Народний депутат України Володимир Арешонков у робочому порядку відвідав КНП «Овруцька міська лікарня» та КНП «Овруцький ЦПМСД».

Напередодні свята Дня медичного працівника Народний депутат України Володимир Арешонков у робочому порядку відвідав КНП «Овруцька міська лікарня» та КНП «Овруцький ЦПМСД».

Разом з міським головою Іваном Корудом та представниками міської ради оглянули  відділення лікарні та поспілкувались з медичними працівниками й пацієнтами, які висловили свої побажання та пропозиції. Директор Валентина Шубан показала завершений ремонт приміщення інфекційного відділення, який проводився  за сприянням Володимира Арешонкова.

Головний лікар Станіслав Левківський провів гостей кабінетами центру первинної медико-санітарної допомоги. Відвідали денний стаціонар та кабінет чергового лікаря.

Володимир Юрійович активно допомагає та підтримує працівників галузі охорони здоров’я Овруччини. Допомагає у  закупівлі медичного, комп’ютерного обладнання, транспортних засобів, сприяє у проведенні ремонтних робіт та багато іншого. Він, як Народний депутат не стоїть осторонь з будь-яких питань, що  стосуються медицини Овруцької громади та району.

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/06/11/naperedodni-svyata-dnya-medychnogo-pratsivnyka-narodnyj-deputat-ukrayiny-volodymyr-areshonkov-u-robochomu-poryadku-vidvidav-knp-ovrutska-miska-likarnya-ta-knp-ovrutskyj-tspmsd/

  • 11.06.2019
  • 54 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*