• Главная
  • Міська рада
  • Прикордонники застерігають громадян бути уважними та не допускати порушень законодавства України.

Прикордонники застерігають громадян бути уважними та не допускати порушень законодавства України.

З початком сезону збору ягід чорниці та грибів мають місце випадки коли громадяни  нехтують вимогами законодавства України з прикордонних питань.

Прикордонники попереджають, що громадяни перебуваючи в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі зобов’язані мати при собі документи, що засвідчують їх особистість та за першою вимогою прикордонників надавати їх для перевірки. А також, що по всій лінії державного кордону в межах Житомирської області встановлено інформаційно-попереджувальні знаки «Увага! Державний кордон прохід заборонено», що наочно допомагає усвідомити про підхід до “держрубежу”.

Шановні жителі Овруцької громади будьте уважні не порушуйте закон.

Адже, 27 липня 2019 року на території Республіки Білорусь представниками прикордонної служби суміжної сторони, було затримано 3-х громадянок України із села Покалів, які здійснили незаконний перетин Державного кордону поза встановленими пунктами пропуску та не мали при собі документів.

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/08/13/prykordonnyky-zasterigayut-gromadyan-buty-uvazhnymy-ta-ne-dopuskaty-porushen-zakonodavstva-ukrayiny/

  • 13.08.2019
  • 65 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*