Привітання з Днем міста Овруч

У житті кожного з нас буває багато свят, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Це день, який об’єднує тих, кому дороге наше місто, день, коли кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. У житті нашого міста багато яскравих і давніх сторінок історії, з Овручем пов’язані імена відомих державних діячів, вчених, митців, літераторів, спортсменів, лікарів.
Ми розвиваємо місто, зокрема турбуємося про своєчасне надання житлово-комунальних послуг та їх якість, благоустрій території, створення сучасної спортивної інфраструктури, ремонт і будівництво доріг, розвиток освіти, медицини, культури та туризму, соціальне забезпечення вразливих верств населення та задоволення звернень громадян.
Моє головне завдання – створення гідних умов життя для жителів міста Овруч та Овруцької громади. Я щодня працюю для того, щоб Овруч був для кожного з Вас містом, в якому хочеться жити і радіти життю. Містом, де почуваєшся комфортно і в яке безмежно закоханий.
Шановні жителі Овруцької громади! Цьогоріч ми відзначаємо 1074-у річницю з Дня першої писемної згадки про наше рідне древнє місто Овруч та V фестиваль “Поліська Пані Картопелька” 20 вересня 2020 року. Через карантин улюблений всіма нами День міста та фестиваль відбудуться онлайн. Попри те, що скасовано масові гуляння, але Овруцька Міська Рада та структурні підрозділи підготували для вас масштабні заходи онлайн, які ви зможете переглянути в інтернет-просторі.
Святкуймо День рідного міста Овруч у родинному колі з гарним настроєм і картопляними смаколиками.
Зі святом Вас, дорогі овручани! Зі святом, рідний, древній, проте вічно молодий Овруче!

Овруцький міський голова                       Іван КОРУД

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/09/20/pryvitannya-z-dnem-mista-ovruch/

  • 20.09.2020
  • 13 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*