Привітання з Днем захисника України

Шановні захисники України, учасники бойових дій!

Напередодні великих свят – Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, ми відкрили пам’ятну стелу «І мертвим, і живим захисникам України в російсько-українській війні».

Від усього серця я дякую всім причетним до створення цієї унікальної пам’ятки – автору проекту, проектанту, будівельникам, електрогазозварювальникам і всій команді, яка цілодобово працювала над виконанням робіт у встановлені терміни. Я щиро вам вдячний.

У бою з окупантами в зоні АТО героїчно загинули 19 наших земляків і 13 померли, виконуючи військовий обов’язок на Сході України. Від ран, отриманих на війні вже вдома померли 18 захисників України. Без батьків залишилися діти, осиротіли дружини, мами, батьки. Молоді хлопці, чоловіки – попереду у яких все життя відійшли у вічність. Дорогі мами! Ваші діти – Герої і взірець любові до України. Вони будуть вічно жити у нашій пам’яті.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми браття козацького роду.

Ці рядки головної пісні держави щоразу нагадують нам про волелюбність, честь, гідність і стійкість українського народу! Шановні учасники бойових дій! Розумію, що жахіття війни назавжди залишаться у вашій пам’яті, адже неможливо забути жорстокість і підступність агресора, життя в холодних бліндажах, постійні обстріли. Неможливо забути своїх побратимів, які загинули на ваших очах від ворожих куль.

День захисника України символізує любов і шану людей до захисників рідної землі, ветеранів війн, учасників сьогоднішніх військових дій! І не дарма цей день був обраний для вшанування захисників України, адже 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, а молитва до Богородиці рятувала від будь-якого ворога.

Низький уклін вам, шановні захисники! Матері, батьки, рідні загиблих Героїв! Прийміть щирі побажання здоровʼя, добробуту і довголіття! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/10/14/pryvitannya-z-dnem-zahysnyka-ukrayiny/

  • 14.10.2020
  • 63 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*