• Главная
  • Міська рада
  • Проект рішення виконкому міської ради “Про звіт директора КП «Проектувальник» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік”

Проект рішення виконкому міської ради “Про звіт директора КП «Проектувальник» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  07.02.2019 року         №

Про звіт директора КП «Проектувальник»
Овруцької міської ради щодо виконання
фінансового плану і результати діяльності
за 2018 рік та перспективний план роботи

підприємства на 2019 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Проектувальник» Кушнерчук Т.М. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Проектувальник» за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік, керуючись п.п.3 п. «а» ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію директора КП «Проектувальник» Овруцької міської ради Кушнерчук Т.М. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Проектувальник» за 2018 рік прийняти до відома.

Міський голова                                                                                    І.Я. Коруд

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/02/07/proekt-rishennya-vykonkomu-miskoyi-rady-pro-zvit-dyrektora-kp-proektuvalnyk-ovrutskoyi-miskoyi-rady-shhodo-vykonannya-finansovogo-planu-i-rezultaty-diyalnosti-za-2018-rik-ta-perspektyvnyj-plan-roboty/

  • 07.02.2019
  • 38 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*