• Главная
 • Міська рада
 • Протокол № 34-20 спільного засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ та району

Протокол № 34-20 спільного засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ та району

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 34-20

спільного засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ та району.

м. Овруч                                                                       12 жовтня  2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар ради,

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Юрківська О.В.- спеціаліст  юридичного відділу міської ради,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»;

Огородов Д.В.- спеціаліст відділу ЖКГБ;

Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ;

Першко О.М.- начальник юридичного відділу міської ради;

Кисіль В.Л.- заступник міського голови;

Сташкевич М.В.-завідувач  Овруцьким міжрайонним відділом  ДУ Житомирський обласний центр МОЗ України;

Левківський С.О.- головний лікар  КНП ЦПМСД.

Запрошені:

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань.

Башинський В.І.- начальник муніципальної інспекції.

Шмуйло О.- представник Овруцького районного відділу управління ДСНС

України у Житомирській області.

Бородій В.П.- т.в.о. начальника відділу поліції.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:        

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформують:    Сташкевич М. В. – завідувач Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»
  Левківський С. О. –  головний   лікар  КПН ЦПМСД
  Шубан В. Г. – директор  КНП «Овруцька міська лікарня»
  Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області
 1. Про лист щодо списання пального за клопотанням Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирські області та піротехнічних виробів.
 2. Про лист Овруцької міської виборчої комісії щодо Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

Інформує: Дєдух І. М. – секретар комісії.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

 1. Коруда І. Я., який доповів про подальше погіршення епідемічної ситуації в районі та рекомендував керівникам всіх комунальних підприємств продовжувати в посиленому режимі дотримуватись карантинних вимог та оброблення під’їздів у багатоповерхових будинках. Керівнику ВАТ АТП 11847 посилити дотримання карантинних вимог.
 2. Сташкевич М. В., яка попросила дотримуватись жорстких карантинних мір для запобігання встановлення у районі червоної зони, зауважила на порушенні карантинних вимог водіями, що здійснюють маршрутні перевезення пасажирів.
 3. Шубан В. Г., яка проінформувала, про загальну кількість хворих в лікарні та про підключення до кисню 22-х хворих на ковід і 1-го  тяжко хворого  до апарату ШВЛ.
 4. Ткачук В. Г. – доповів про кількість хворих на ковід в закладах освіти.
 5. Редчиць О. П. – доповів про санітарну обробку під’їздів у багатоповерхових будинках.
 6. Левківський С. О. – проінформував про ситуацію у первинній ланці медицини та щодо кількості хворих лікарів на ковід.
 7. Кисіль В. Л. – довів до відома про лист МОН, що містить рекомендаційний характер, стосовно  проведення осінніх канікул в закладах освіти з 15.10.2020 по 30.10.2020 включно.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення

 1. Овруцькому міжрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно із КНП ЦПМСД забезпечити проведення профілактичних заходів з метою зниження рівня небезпечної ситуації та попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.
 2. Муніципальній інспекції спільно з відділом Нацполіції в Овруцькому районі посилити роботу у складі мобільної групи з перевірок магазинів, кафе, барів, ресторанів та інших закладів громадського харчування, а також транспортних засобів, що здійснюють рейсові перевезення пасажирів, на предмет дотримання встановлених карантинних вимог та протиепідемічних заходів .
 3. Керівнику гуманітарного відділу продовжувати постійно інформувати Овруцький міжрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області про нові випадки захворювань у навчальних закладах.
 4. Начальнику відділу ЖКГБ Овруцької міської ради Редчиць О. П. забезпечити контроль за першочерговим проведенням дезінфекції у під’їздах багатоквартирних будинків за інформацією від лабораторного центру за місцем проживання осіб, хворих на ковід, та контактних осіб.
 5. Дозволити проведення масових заходів виключно за умов дотримання протиепідемічних заходів та обмежень, встановлених для помаранчевої зони.
 6. ВАТ АТП 11847 (Мошківський В. О.) при здійсненні пасажирських перевезень суворо дотримуватись карантинних обмежень щодо заповнення місць в автобусах та дотримання маскового режиму. Відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради надати офіційне застереження керівництву ВАТ АТП 11847.
 7. Закладам освіти суворо дотримуватись встановлених карантинних вимог (Кисіль В. Л., Ткачук В. Г.).
 8. Головному лікарю КНП ЦПМСД організувати роботу гарячої лінії стосовно надання інформації щодо графіку роботи сімейних лікарів та закладів первинної медицини.
 9. Керуючому справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Лобику С. А. та адміністратору відділу ЦНАП виконкому Овруцької міської ради Герасимчуку О. М. організувати роботу по прийому громадян з питань, що відносяться до компетенції ЦНАПу, зокрема, з видачі пільгових талонів на проїзд з віддаленим доступом (с. Бондарі, с. Покалів) на період дії карантину.
 10. Лабораторному центру при проведенні дезінфекції залучатись підтримкою Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирські області.
 11. Керівникам закладів освіти на чолі з відділом з гуманітарних питань Овруцької міської ради розглянути рекомендації МОН та вирішити питання щодо проведення осінніх канікул.
 12. КНП «Овруцька міська лікарня» продовжити роботу з облаштування місць для розміщення хворих на ковід та підготувати відповідний лист до Департаменту обласного управління охорони здоров’я щодо встановлення кисневої установки.

Термін –  невідкладно на період дії карантину

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

 1. Дєдух І. М., яка проінформувала про листи щодо списання пального за клопотанням Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирські області та про розповсюдження піротехнічних виробів, а також про лист Овруцької міської виборчої комісії щодо придбання дезинфікуючих засобів  для потреб 66-ти дільничних виборчих комісій.
 2. Рибинську Н. М., яка доповіла про необхідність проведення закупівель засобів індивідуального захисту і деззасобів для забезпечення роботи виборчих дільниць та забезпечення роботи виконавчого комітету Овруцької міської ради

ВИРІШИЛИ:

 1. Овруцькій міській раді списати за клопотанням Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирські області бензину А-92 в кількості 300 літрів.
 2. Лист Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирські області про розповсюдження піротехнічних виробів взяти до відома.
 3. Овруцькій міській раді провести закуплю засобів індивідуального захисту та деззасобів, тощо з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби КОВІД-19 під час організації  та проведення виборів 25 жовтня 2020 року по КПКВК 0118110 після проведення всіх необхідних обрахунків.
 4. Овруцькій міській раді продовжити закупівлю масок, деззасобів тощо для забезпечення роботи виконавчого комітету Овруцької міської ради (засідань сесії, виконавчого комітету, засідань відповідних комісій, громадських слухань, тощо) по КПКВК 0118110 після проведення всіх необхідних обрахунків.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-12», «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                                        Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                              Ірина ДЄДУХ

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/10/13/protokol-34-20-spilnogo-zasidannya-komisiyi-z-pytan-zapobigannya-likvidatsiyi-nadzvychajnyh-sytuatsij-tehnogennogo-i-pryrodnogo-harakteru-ta-yih-naslidkiv-u-ovrutskij-otg-ta-rajonu/

 • 13.10.2020
 • 50 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*