• Главная
  • Міська рада
  • Рішення №1547 від 05 вересня 2019 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.”

Рішення №1547 від 05 вересня 2019 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

 Тридцять друга сесія                                                                           VІІ  скликання

Від 05 вересня 2019 року          №1547

Про передачу майна з балансу
відділу житлово-комунального
господарства, благоустрою
Овруцької міської ради в господарське
відання та на баланс КП «Овруч»

Овруцької міської ради.

З метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Овруч» Овруцької міської ради, керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради наступне майно:

– Контейнер для ТПВ  –  48 штук, балансовою вартістю 52800,00грн.;

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Овруч» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі зазначеного майна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                   І.Я. Коруд

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/09/18/rishennya-1547-vid-05-veresnya-2019-roku-pro-peredachu-majna-z-balansu-viddilu-zhytlovo-komunalnogo-gospodarstva-blagoustroyu-ovrutskoyi-miskoyi-rady-v-gospodarske-vidannya-ta-na-balans-kp-ovruch-ovru/

  • 18.09.2019
  • 54 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*