#тияк? Обираю життя

<p>А ти дозволяєш собі жити життя під час війни?<br /> Купувати квіти, гуляти під дощем, мріяти про майбутнє, радіти хорошому й будувати плани? Адже життя триває.<br /> Головне &mdash; не забувати, хто боронить його, і теж продовжувати боротися.</p> <p><a href="https://rada.info/upload/users_files/04053370/989b44375c75efd57c4cfb0defc29403.jpg"><img alt="" src="https://rada.info/upload/users_files/04053370/989b44375c75efd57c4cfb0defc29403.jpg" style="width: 250px; height: 313px;" /></a>&nbsp;<a href="https://rada.info/upload/users_files/04053370/81bc9940b0265809b4ee4630aef01f19.jpg"><img alt="" src="https://rada.info/upload/users_files/04053370/81bc9940b0265809b4ee4630aef01f19.jpg" style="width: 250px; height: 313px;" /></a></p>

Источник: https://ovrucka-gromada.gov.ua/news/1781768496/

  • 18.06.2026
  • 27 просмотров