Тренінг для працівників центру надання адміністративних послуг

З метою підвищення розуміння гендерного підходу у роботі сервісних інституцій в Україні, зокрема в Центрах надання адміністративних послуг,  програма «U-LEAD з Європою» підготувала «Гендерний посібник: практичні рекомендації щодо інтегрування комплексного гендерного підходу у роботу ЦНАП». Посібник є першим в Україні комплексним збірником, в якому зібрані концептуальні принципи та практичні рекомендації щодо інтеграції гендерного підходу у роботу центру надання адміністративних послуг.

Для того, щоб інформувати громади та пояснити, як працювати з Гендерним посібником та у щоденній роботі Центрів надання адміністративних послуг, 10 червня 2019 року на базі центральної районної бібліотеки ім. А.Малишка відбувся перший етап навчальних заходів для працівників ЦНАП, Овруцької міської ради та ЦНАП Овруцької РДА  щодо апробації викладених у ньому рекомендацій, який провели Тамара Береш –  координаторка відділу інституційної підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та експерти з гендерних питань Програми «U-LEAD з Європою» Михайло Корюкалов та Катерина Гай.

Предметом першого етапу навчання були інформаційно-роз’яснювальна робота по Посібнику, ознайомлення з конкретними рекомендаціями по впровадженню гендерного підходу у ЦНАП та визначення завдання для апробації.

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/06/11/trening-dlya-pratsivnykiv-tsentru-nadannya-administratyvnyh-poslug/

  • 11.06.2019
  • 64 просмотра

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*