• Главная
  • Міська рада
  • Управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА інформує:

Управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА інформує:

Управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА інформує, що п. 11 ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачене надання безплатного харчування потерпілим учням середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, які розташовані на території радіоактивного забруднення.

Водночас в нашому районі навчається в загальноосвітніх закладах понад 100 учнів, які не мають посвідчення дитини, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи, та відповідно, не можуть харчуватися у навчальному закладі безкоштовно.

Тому нагадуємо, що відповідно до ст. 27 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» до дітей, потерпілих внаслідок чорнобильської катастрофи, належать неповнолітні діти, які, зокрема,

  • проживали на момент аварії чи прожили або постійно навчалися після аварії не менше двох років у зоні гарантованого добровільного відселення;
  • народились після 26 квітня 1986 року від батька, який на час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або народжені матір’ю, яка на час настання вагітності або під час вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У разі наявності підстав для отримання посвідчення дитини, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи, батькам дітей необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА (м. Овруч вул. Гетьмана Виговського, буд. 17, каб. №7.). Дні приймання документів: понеділок-середа з 8.00 до 17.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00. Довідки за телефоном 4-26-15.

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2019/11/13/upravlinnya-pratsi-ta-sotsialnogo-zahystu-naselennya-ovrutskoyi-rda-informuye/

  • 13.11.2019
  • 60 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*