• Главная
  • Міська рада
  • Забезпечення безпеки дорожнього руху під час ожеледиці на території громади

Забезпечення безпеки дорожнього руху під час ожеледиці на території громади

У зв’язку з складними погодними умовами, випадання тривалого дощу при низькій температурі з четверга (11.12.2020 р.)дороги і пішохідні переходи як по місту так і громаді перетворились на ковзанку. Відразу, силами працівників комунальних підприємств розпочались заходи з відсипання обледенілого дорожнього полотна доріг, пішохідних переходів, перехрестя, зупинки громадського автотранспорту та під’їзди до них, спуски і підйоми на мости, шляхопровід та підйоми і спуски до регульованих та нерегульованих перехресть, а також по всім маршрутам громадського автотранспорту. Станом на 10 годину ранку п’ятниці, частково вулиці міста було відсипано. Першочергово відсипання проводилося на головних вулицях, куди їздить громадський та комунальний транспорт, але через безперервний дощ, праця комунальних підприємств зводилась нанівець, адже щойно відсипане полотно дороги покривалось новим шаром льоду. У зв’язку з цим у суботу 13.12.2020 року від відбулася оперативна нарада міського голови з керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств, старостами та керівниками підприємств, що здійснюють господарську діяльність на території ОТГ з питання виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування та доріг комунальної власності під час ожеледиці та розміщення зобору піщано-солевої суміші для обробки доріг. За результатами наради по всій території ОТГ було проведено виїзне обстеження щодо визначення стану обледеніння автомобільних доріг.

За результатами обстеження та у зв’язку із надзвичайною ситуацією, задля безпеки життєдіяльності громадян, учнів та вихованців ЗЗСО тимчасово було призупинено пасажирські перевезення, та перевезення до закладів освіти від місць проживання шкільними автобусами дітей та педагогічних працівників.

В період з 12.12.2020 року по 15.12.0202 року працівниками комунальних підприємств, за участі спец техніки та техніки сільськогосподарських підприємств ПП « Автомагістраль», філії “Овруцької дорожньо-експлуатаційної дільниці” дочірнього підприємства “Житомирський ОБЛАВТОДОР”, була проведена робота відсипання комунальних доріг та доріг загальнодержавного користування, місцевого значення (обласного підпорядкування), щебеневою та піщано-солевою сумішшю. Для забезпечення безпеки дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках доріг додатково було розміщено 30 контейнерів з піщано-солевою сумішшю.

Працівниками філії “Овруцької дорожньо-експлуатаційної дільниці” дочірнього підприємства “Житомирський ОБЛАВТОДОР” було відсипано 58 доріг у 28 населених пунктах громади, та використано більш ніж 80 тон суміші. ПП «Автомагістраль» було залучено 4 одиниці спец-техніки та 2 погрузчики. Підприємством використано більш 400 тон відсипної суміші. КП «Овруч» було відсипано більш ніж 90 з 136 доріг(вулиць) комунальної власності та залучено 3 одиниці техніки з причіпним обладнанням. Для обробки доріг підприємство використало майже 200 тон піщано-солевої суміші. З метою попередження травматизму пішоходів-учасників дорожнього руху, працівниками комунального підприємства «Гарне місто» виконувалось щоденне відсипання прибудинкової території багатоповерхових будівель міста.

На даний час у місті та по території ОТГ забезпечено функціонування громадського транспорту. З вівторка відновлено освітній процес у закладах освіти.

Щиро дякую Житомирській обласній державній адміністрації, яка з розумінням поставилась до проблем Овруцької громади, директору ПП «Автомагістраль» Скоростецькому Миколі Олексійовичу та керівнику філії “Овруцької дорожньо-експлуатаційної дільниці” дочірнього підприємства “Житомирський ОБЛАВТОДОР” Невмержицькому Миколі Васильовичу, начальнику відділу ЖКГБ Редчицю Олександру Петровичу, директорам КП «Овруч» Дубу Анатолію Івановичу, та КП «Гарне місто» Грищенку Павлу Анатолійовичу, усім приватним підприємствам, які оперативно відреагували на дану ситуацію і приєднались до загальної справи з подолання наслідків ожеледиці на території громади. Особливі слова вдячності висловлюємо всім працівникам комунальних підприємств,двірникам, які докладають максимальних зусиль щодо забезпечення комфортних умов пересування мешканців та безпеки дорожнього руху на території громади.

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/12/15/zabezpechennya-bezpeky-dorozhnogo-ruhu-pid-chas-ozheledytsi-na-terytoriyi-gromady/

  • 15.12.2020
  • 76 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*