• Главная
  • Міська рада
  • Зустрічі з населенням Великочернігівського старостинського округу Овруцької громади

Зустрічі з населенням Великочернігівського старостинського округу Овруцької громади

Цими вихідними Овруцький міський голова Іван Коруд провів зустрічі з населенням Великочернігівського старостинського округу Овруцької міської ОТГ, зокрема зустрівся з жителями сіл Мамеч, Богданівка, Камінь, Мала Чернігівка та Велика Чернігівка. 

Основним питанням, що турбує жителів вищезазначених сіл є падіння рівня води в криницях.

Проблема глобального потепління і щорічна тенденція зміни клімату в сторону погіршення екологічної ситуації призводить до того, що у нашій громаді критично падає рівень підземних вод та їх придатність для споживання, тому забезпечення населення якісною питною водою є одним із пріоритетних завдань сьогодення. 

З серпня місяця на території Овруцької міської ОТГ проводиться робота по прочищенню та відновленню артезіанських свердловин в населених пунктах, вже прочищено в селах Нагоряни, Скребеличі, Дівошин, Раківщина, Гуничі та Богданівка. На черзі села Мала Чернігівка, Велика Чернігівка, Заріччя, Слобода Шоломківська, Шоломки, Гошів, Велика Фосня та Мала Фосня. КП “Відродження”, за підтримки Овруцької міської ради, плануються роботи по відновленню водогонів, які не працюють понад 20 років. Першочергово, після прочищення свердловин, комунальним підприємством будуть встановлюватись водорозбірні колонки для надання громадянам можливості набрати води. На другу чергу стає відновлення водогінної мережі по центральних вулицях населених пунктів для підключення населення до водогінної мережі.

Присутні на зустрічах зверталися і з іншими питаннями, що потребують вирішення. Працівники міської ради записали звернення громадян і вже дано доручення для їх виконання.

 

Источник: http://ovruch.in.ua/2020/09/14/zustrichi-z-naselennyam-velykochernigivskogo-starostynskogo-okrugu-ovrutskoyi-gromady/

  • 14.09.2020
  • 25 просмотров

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*